VYKROČ bez OBÁV

Srdečne vás pozývam do skupiny :

https://www.facebook.com/groups/cestouvynimocnych

V tejto skupine nájdeš 3 – dňovú výzvu ZDARMA, ktorá je ochutnávkou z pripravovaného kurzu VYKROČ BEZ OBÁV, zameraného nato, aby ste sa denne v pracovnom prostredí cítili istejšie, príjemnejšie, posilnili a spevnili svoje hranice a sebadôveru. Zvýšili kvalitu svojho života ako aj vlastnú hodnotu.
„Prvý dojem na druhýkrát neurobíš“ je mottom a zhrnutím obsahu a výstupu tohto 8 – týždňového kurzu, ktorým vás OSOBNE live prevediem v súkromnej skupine.

Každý týždeň je venovaný inej téme. Posledný týždeň je určený pre otázky a odpovede, kde bude vytvorený priestor diskutovať konkrétne situácie, ktorými denne žijete.

NEPONÚKAM TI IBA KURZ, PONÚKAM TI TO, ČÍM SA PO JEHO ABSOLVOVANÍ STANEŠ.

A síce človekom, ktorý vie, čo sa môže a má spýtať. Ovláda základné kroky smerujúce k úspešnému vstupu do nového kolektívu, aby sa cítil pripravený a s pocitom, že určite má čo ponúknuť, aj keď práve nastúpil.
Pomocou osvedčených tipov z praxe môžeš zlepšiť svoju pozíciu aj v súčasnom zamestnaní, v ktorom už nejaký ten piatok pracuješ a dať tomu trochu korenia života 🙂
Tiež Ťa to pripraví na vyjednávanie o zlepšení svojich podmienok v práci.

Nech sa páči, buďte zvedaví a zároveň sa cíťte slobodní pre vstup do tejto skupiny, ktorá má rada vtip, humor, ľudskosť, pragmatizmus a VÝNIMOČNOSŤ každého jedného z nás.

S radosťou vás uvíta Vlasta 

CHCETE SA SO MNOU PORADIŤ?

Mám pre Vás pripravenú 20 min. konzultáciu ZDARMA, kde zistíme viac alebo možno priamo získate riešenie.