REFERENCIE

Vlasta je jedinečná žena a také jedinečná koučka. Její odbornost, cit pro vaši situaci a srdečný přístup vám dá jasně najevo, že spolu zvládnete jakoukoliv překážku, která vás v životě trápí. Je mi velkou ctí, že si mě Vlasta vzala k sobě do koučinku, neboť díky ní je můj život mnohem úspěšnější. Chci poděkovat za tvůj čas, který mi věnuješ, když mě svými otázkami ukazuješ tu správnou cestu. Ráda bych každému doporučila spolupráci s Vlastičkou, která se ihned stane sluncem ve vašem životě
Markét David Tisa
Podnikateľka
Vlastu poznáme ako odvážnu a vyzývajúcu koučku, ktorá sa vie pýtať do hĺbky problému. Je dynamická a súčasne ľudská.
DENKA a ZUZKA
Lektorky Business coaching college
Na koučingu s Vlastou sme riešili nastavovanie si hraníc a zodpovednosť jednotlivcov a tímu, systematické zavádzanie porád a vytvorenie priestoru pre ich nápady a potreby. Hlavná téma bola zlepšovanie pracovných vzťahov a atmosféry v kolektíve. Komunikácia je dôležitá tiež voči klientom. Prínosná bola tiež príprava na vyjednávanie podmienok s novým medzinárodným obchodným partnerom, kde som vďaka jasným požiadavkam a ponuke získal ešte lepšie podmienky ako som očakával. V ďalšej spolupráci určite vidím zmysel.
Marián P.
Podnikateľ
Vlasti, v prvom rade mám veľku potrebu sa Ti poďakovať. Mala som možnosť s Tebou stráviť pár hodín na individuálnych sedeniach, vďaka ktorým sme presne identifikovali moje silné stránky, nastavili sme presný scenár, s ktorým som následne šla na stretnutie, a to dopadlo najlepšie ako mohlo. Vďaka Tvojím radám a nastaveniu, som presne vedela, kam rozhovor smerovať tak, aby som vystupovala profesionálne, bez stresu a s presnou víziou toho, čo chcem dosiahnúť. Vďaka za odovzdávanie Tvojich skúseností a neustálu podporu a ukazovanie smeru. A hlavne, zato, že si vo mne prebudila to, čo som ja chcela potláčať.
Mirka K.
Podnikateľka
Áno, aj mne sa to stalo. Posunúť sa v pracovnej sfére inde. Mimo komfortnej zóny, mimo zabehnutých koľají, opustiť „nezdravé lipnutie“ na istotách, ktoré už dávno istotami nie sú. Vidieť veci inak. Dokázať sa zmieriť so situáciou a prestať sa presviedčať, že sa to zmení, že nadriadení uvidia môj potenciál. Všetkým som prešla s pomocou Vlasty Papcúnovej a dnes, už skoro po roku, môžem povedať, že som mala do toho ísť už skôr. Nič som nezmeškala, ale Vlasta mi ukázala ako mám rozumieť sama sebe, ako počúvať samu seba, nepotláčať ten hlas v hlave, čo mi hovoril...hallloo...už choď preč, nerobí Ti to dobre. Chýbala mi odvaha a stratégia a tú som získala, nastavila s pomocou Vlasty. Ak sa chcete posunúť v pracovnej sfére, ak máte strach, potrebujete nadhľad, vrelo odporúčam Vlastu. Dnes mám novú prácu a ďalšie dve ponuky. Ďakujem. Ďalej však pokračujem v spolupráci s ňou. Stále ma posúva a niekedy až prekvapivo veci dopadnú nad moje očakávania.
Lenka Ď.
Právnička
Neoceniteľná pomoc pri príprave na pohovor a transformovaní CV... keď aj obyčajné slová sa dajú povedať profesionálne.
Katarína K.
Manažérka
Pre mňa vedomosti, charizma a čaro osobnosti sú základné atribúty Vlasty.
Renáta S.
Analytička
Vlasti, tvoja sebaistota vyzerá byť neotrasiteľná! Tvoje posledné video, kde natáčaš v centre Bratislavy (ale aj predchádzajúce, napr. Profesia days), ma donútilo ti napísať, aký veľký obdiv u mňa za to máš. Ja sa cítim neisto už len keď sa natáčam doma, kde ma nik nevidí, toto by som asi nedala. A samozrejme vďaka za to, že mi zakaždým pozdvihneš náladu.
Lýdia D.
Dizajnérka
Vlastičku doporučujem. Pred pár týždňami som si chcela vyjednať zníženie úväzku v práci. A to v situácii, kedy vedenie očakávalo, že príjmem ponuku povýšenia, v tíme je ťažký podstav a ochorel nám šéf. Veľmi som neverila, že by mi to schválili. Vlasta mi pomohla prekonať vnútorné zábrany a pripraviť si argumenty. Na pohovor som išla kľudná a pripravená, s vedomím, že aj ked sa to nezdalo, som v silnej vyjednávacej pozícii a mám čo ponúknuť. Išlo to skvelo. Neboli vôbec žiadne námietky a už čakám na upravenú zmluvu. Diky Vlasti.
Eva M.
Bankérka
Vlastička, ďakujem za výborný rozhovor!
Ľudka P.
Manažérka
Vlastu môžem len doporučiť – vynikajúca komunikácia, poradenstvo a profesionálny prístup
Andrea U.
Účtovníčka
Si pre mňa vzorom byť pevná v postoji, zastať sa samej seba. Byť nastavená na víťazstvo. Vieš, že sledujem to aj po profesionálnej stránke a z môjho pohľadu to dávaš lusknutím prstov .
Andrea V.
VIP konzultantka
Vlasti, to, čo robíš, dáva zmysel. Ďakujem, že investuješ čas a energiu aj do vysielaní, ktoré ma posúvajú. Stále sú tam strachy a bloky, tiež ešte množstvo práce, ale viditeľný posun.
Janka J.
Manažérka

CHCETE SA SO MNOU PORADIŤ?

Mám pre Vás pripravenú 20 min. konzultáciu ZDARMA, kde zistíme viac alebo možno priamo získate riešenie.