WEBINÁR ZDARMA

5 konkrétnych krokov ako robiť rozhodnutia a napredovať míľovými krokmi.

sa už konal a bol výborný,  ale môžem ti po vyplnení formulára zaslať záznam na tvoj e-mail 🙂

Dni
Hodiny
Minúty
Sekundy

Čas

60 minút

Je to čas na nachádzanie odpovedí na otázky :


♥ Mne to výrazne pomohlo. Po tomto webinári budeš mať jasnejšie ako pristupovať k rozhodnutiam a čo so strachom z nich.♥

Som Vlasta Papcúnová, expertka na strategickú komunikáciu, koučka a mentorka

Moja práca sa opiera o dlhoročné medzinárodné skúsenosti prierezovo inštitúciami vo verejnom sektore ako aj korporátnymi spoločnosťami, na českom aj slovenskom trhu, a samozrejme o pozitívnu spätnú väzbu klientov, čo považujem za garanciu svojej ďalšej činnosti mentorky a koučky.

Zároveň som ako človek veselá, so zmyslom pre humor a štipkou rebélie. Všetky doterajšie životné skúsenosti mi priniesli široký záber pochopenia rozmanitých ľudí a situácií v rôznych oblastiach. A práve z toho, bude týchto 60 minút. Prezradím ti, čo najviac funguje.

A preto, si dovolím ponúknuť ti zo skúseností to, čo ťa posunie ďalej v tejto dobe, kedy všetci nemáme čas, valí sa na nás množstvo informácií, možností a je náročné to celé absorbovať a správne si vybrať. POZOR! Správne pre seba.

Našla som strategické kroky, ktoré nám v tejto dobe zvyšujú kvalitu využitia nášho času a energie, s ktorou dosahujeme svoje ciele a sny, ak ich máme.

Teším sa na teba, garantujem ti, že si odnesieš iný uhol pohľadu nato, čo je možné, ak chceš.  

                                                        

Chceš záznam z webinára?

CHCETE SA SO MNOU PORADIŤ?

Mám pre Vás pripravenú 20 min. konzultáciu ZDARMA, kde zistíme viac alebo možno priamo získate riešenie.